ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10946687
nr 1094 6687
Mahogny, 1800-tal, höjd: 138 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:17:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)